gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-130665809-1');

SPECIALITY

 KALENDÁŘ

Unikátní kalendář na českém trhu. Doporučujeme do školek, škol i domácností. 🙂

Nabízíme v české a anglické variantě. Kalendář má rozměry 36 x 56 cm. Je vytištěn na speciálním materiálu Yupo Taco – tento materiál lze opakovaně přidělat na jakýkoliv povrch bez nutnosti lepení. Velikost je koncipována tak, aby se dal umístit na běžně dostupnou nástěnku formátu 40 x 60 cm.

Magnetky jsou z pevného odolného magnetického materiálu. Texty pak psané velkým písmem, aby se mohly zapojit již malé děti.

Kalendář je designově sladěn s ostatními našimi specialiami. Barevné označení dnů odpovídá barvám dnů v TÝDENNÍM PROGRAMU pro lepší orientaci.

Líbí se Vám? Můžete ho koupit zde.

 

TÝDENNÍ PROGRAM

Vyberte si na míru, co skutečně potřebujete.  🙂

Nabízíme týdenní program pro děti, které mají touhu mít přehled o svém čase a aktivitách. Týdenní program má rozměry 28 x 42 cm. Je vytištěn na speciálním materiálu Yupo Taco – tento materiál lze opakovaně přidělat na jakýkoliv povrch bez nutnosti lepení. Velikost je koncipována tak, aby se dal umístit na běžně dostupnou nástěnku formátu 40 x 60 cm.

Magnetky jsou z pevného odolného magnetického materiálu se zaoblenými kraji. Velikost je 3 x 3 cm. Nabízíme variantu aktivit pro chlapce a děvče. Jedná se o obvyklé činnosti, kroužky a sportovní dovednosti. Pestrost týdenního programu lze doplnit o magnetky povidnností z produktu MOJE ZODPOVĚDNOST. Autorkou obrázků je Jiřka Volková.

Týdenní program je designově sladěn s ostatními našimi specialitami.

Líbí se Vám? Můžete ho koupit zde.

 

MOJE ZODPOVĚDNOST

Podpořte děti v jejich samostatnosti. Svěřte jim úkoly, za které budou mít zodpovědnost. 🙂

Moje zodpovědnost má stejné rozměry jako TÝDENNÍ PROGRAM – 28 x 42 cm. Lze je tedy umístit vedle sebe. Je vytištěn na speciálním materiálu Yupo Taco – tento materiál lze opakovaně přidělat na jakýkoliv povrch bez nutnosti lepení. Velikost je koncipována tak, aby se dal umístit na běžně dostupnou nástěnku formátu 40 x 60 cm.

Magnetky jsou z pevného odolného magnetického materiálu velikosti 3 x 3 cm. Aktuálně můžete vybírat ze 46 činností. Autorkou obrázků je Jiřka Volková.

MOJE ZODPOVĚDNOST je designově sladěna s ostatními našimi specialitami. Magnetky můžete zkombinovat a využít také u produktu TÝDENNÍ PROGRAM.

Líbí se Vám? Můžete ho koupit zde.